Get Adobe Flash player
Domov Do knižnice 2 Do knižnice 1 Informácie a pokyny

Informácie a pokyny

Kampaň je zameraná na zviditeľnenie aj Vašej knižnice. Veríme, že budete radi spolupracovať.

Vážené kolegynky a kolegovia,
prečítajte si, prosím, pokyny určené knižniciam. Prípadné otázky posielajte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

  • uzávierka všetkých súťaží je 30. septembra 2010 (termín pre súťažiacich), knižnice prosím zaslať súťažné práce najneskôr do stredy nasledujúceho týždňa.
  • návrhy zo súťaží: Komiks, Reklamný plagát - Knižnica je fajn majú súťažiaci odovzdať vo Vašich knižniciach. Pri preberaní súťažných prác, prosím, skontrolujte, či sú označené všetkými údajmi (meno a priezvisko, adresa bydliska, adresa školy a e-mail súťažiaceho).
  • Návrhy zo súťaží Komiks a Reklamný plagát - Knižnica je fajn, odošlite hneď v piatok 1.októbra 2010 na adresu Knižnica P.O.Hviezdoslava, Levočská 9, 08001 Prešov
  • K súťaži Máme doma knihy - deti prinesú zoznamy pôvodných slovenských kníh z domácej knižnice k Vám. Zoznamy, prosím, porovnajte a prvé tri odošlite na adresu Knižnica P.O.Hviezdoslava, Levočská 9, 08001 Prešov (prvé tri znamená tri zoznamy s najväčším počtom kníh). Po porovnaní zoznamov budú oslovené 3 knižnice s najväčším počtom kníh na zozname s prosbou o preverenie zoznamov v domácnostiach. Preverovanie zoznamov je honorované. Prosím k trom zoznamom priložiť aj informáciu o celkovom počte zoznamov. Zoznamy, prosím, uschovajte, máme s nimi ďalšie plány.
  • zaregistrujte sa na www.dokniznice.sk - sekcia > Pre knižnice > Prihlasovací formulár (registrácia nám zjednoduší prehľad o dosahu kampane)
  • plagát, ktorý vám príde poštou alebo inak, vylepte, prosím, na viditeľných miestach knižnice
  • plagát, (ktorý vám príde e-mailom, prípadne si ho môžete stiahnuť z www.dokniznice.sk ) zverejnite, prosím, na titulke vašej webovej stránky
  • na titulke vašej webovej stránky zverejnite aj link www.dokniznice.sk spolu s logom, ktoré si môžete stiahnuť na stránkach www.dokniznice.sk
  • tlačovú správu (ktorú dostanete mailom, prípadne si ju môžete stiahnuť z www.dokniznice.sk) doplňte o údaj o Vašej knižnici a rozošlite ju regionálnym a lokálnym médiám vo Vašom okolí.