priestor
Informácie a pokyny
Do knižnice 2 - Informácie pre knižnice

Kampaň je zameraná na zviditeľnenie aj Vašej knižnice. Veríme, že budete radi spolupracovať.

Vážené kolegynky a kolegovia,
prečítajte si, prosím, pokyny určené knižniciam. Prípadné otázky posielajte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

- uzávierka všetkých súťaží je 30. septembra 2012 (termín pre súťažiacich),

- súťažiaci zasielajú súťažné práce e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Ak súťažné práce zasielate e-mailom vy, nezabudnite v maili uviesť meno a priezvisko súťažiaceho, vek a presný názov Vašej knižnice

- zaregistrujte sa na www.dokniznice.sk - kliknite na článok Zaregistrujte svoju knižnicu a do komentára napíšte presný názov knižnice, meno a email kontaktnej osoby.
(registrácia nám uľahčí prehľad o dosahu kampane a zároveň poskytne zoznam knižníc, ktoré niečo dostanú :)

- plagát v elektronickej podobe nájdete v článku Propagácie a tipy . Môžete si ho stiahnuť a vytlačiť.

- plagát v tlačenej podobe a väčšom rozmere nájdete v júnovom vydaní časopisu Fifík

- plagát v elektronickej podobe zverejnite, prosím, na titulke vašej webovej stránky

- na titulke vašej webovej stránky zverejnite aj link www.dokniznice.sk spolu s logom, ktoré si môžete stiahnuť na stránkach www.dokniznice.sk

- tlačovú správu, ktorú si ju môžete stiahnuť z www.dokniznice.sk (tlačová správa) doplňte o údaj o Vašej knižnici a rozošlite ju regionálnym a lokálnym médiám vo Vašom okolí.

Posledná úprava Pondelok, 21 Máj 2012 13:43