Verzia 1.5.26 Do knižnice
O kampani
Do knižnice 2 - Nakazení čítaním
Do knižnice 2 - O kampani

Do knižnice 2 - Nakazení čítanímCeloslovenská kampaň Do knižnice 2 - Nakazení čítaním vznikla na základe pozitívnych reakcií verejnosti - knihovníkov, učiteľov, detí i mladých ľudí na kampaň Do knižnice, ktorá sa uskutočnila v roku 2010. Vtedy sme formou rôznych súťaží zviditeľňovali knižnice ako miesta vzdelávania, oddychu a ako komunitné a informačné centrá.

Aj v roku 2012 sme si zvolili súťaže ako prostriedok komunikácie s čitateľmi aj nečitateľmi. Dve výtvarné, jedna fotografická a jedna literárna súťaž by mali poskytnúť deťom, mladým a tentoraz aj dospelým záujemcom možnosť vyjadriť svoj názor na čítanie a na knižnice rôznymi formami. Súťaže nevylučujú (ba jedna z nich si to priam žiada) vtip a nadhľad, ktoré sú také potrebné na to, ktoré sú také potrebné na to, aby človek v pohode prežil súčasnú informačnú džungľu a chaos.

Knižniciam budú v rámci kampane ponúknuté rôzne možnosti vzdelávania najmä detských knihovníkov a ďalšie prostriedky na pomoc pri šírení čítacej nákazy.

Kampaňou by sme chceli pripomenúť, že byť nakazený čítaním je zdravé a že práve knižnice sú miestami, kde sa táto nákaza najviac šíri. Nakazte sa s nami!

Gabriela Futová

Pre viac informácií klikajte na klik Do knižnice 2 na hornej lište.

Ak chcete zaregistrovať svoju knižnicu, kliknite  TU a postupujte podľa pokynov.

Posledná úprava Pondelok, 21 Máj 2012 14:17
 


 Best Federal law attorney dallas . legionella testing