Domov Do knižnice 2 Súťaže Nakazení čítaním - návrh na tričko

Nakazení čítaním - návrh na tričko

VÝTVARNÁ SÚŤAŽ

Kto sa môže zapojiť
Súťaže sa môžu zúčastniť deti vo veku od 6 rokov, mládež a mladí ľudia do veku 25 rokov.

Úloha
Úlohou súťažiacich je vytvoriť výtvarný návrh trička na tému Nakazení čítaním, ktorá je leitmotívom kampane Do knižnice 2.

Našepkávač: Odviažte sa a vymyslite originálne tričko, ktoré možno budú nosiť všetci. Vtipné nápady sú vítané!

Termín
Súťažné práce je potrebné zaslať e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. najneskôr do 30. septembra 2012.

Podmienky súťaže

1. Súťažiaci sa do súťaže prihlasujú zaslaním súťažnej práce - obrázku v elektronickej podobe na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . E-mail odosielateľa musí obsahovať údaje o autorovi návrhu, t.j. meno a priezvisko, vek a názov knižnice, ktorú súťažiaci reprezentuje.

2. Počet súťažných návrhov nie je limitovaný. Jeden súťažiaci môže poslať aj viac súťažných prác.

3. Návrh na tričko musí obsahovať nápis Nakazení čítaním.

4. Návrh môže byť vytvorený ručne, ale aj elektronicky. Do súťaže však musí byť zaslaný elektronicky v takom rozlíšení, aby prípadné zväčšenie návrhu neovplyvnilo jeho kvalitu.

5. Návrh môže byť vytvorený v čiernobielej alebo farebnej podobe.

Vyhodnotenie súťaže

Návrhy vyhodnotí trojčlenná porota, zložená z ilustrátorov, prípadne textilných návrhárov, či dizajnérov.
Víťazný návrh bude honorovaný sumou 100,- €. Autor víťazného návrhu a 10 autorov návrhov, ktoré vyberie porota, získajú tričko Nakazení čítaním.

Knižnica, z ktorej bude pochádzať víťazný návrh, získa knihy pre deti a mládež v hodnote 1000 €.

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční najneskôr do 30. novembra 2012.

Štatút súťaže

http://diyabc123.com . Agen Ibcbet a