Domov Pre knižnice Kampaň Do knižnice vo Vašich knižniciach

Kampaň Do knižnice vo Vašich knižniciach

1115856_targetPrvá fáza kampane Do knižnice skončila, kampaň vo Vašich knižniciach však končiť nemusí. Ako na to?
Ak sa Vám pozdával nápad vytvoriť si vlastný propagačný materiál podľa návrhu čitateľov, pokojne sa inšpirujte a vyhláste podobné súťaže vo Vašom okolí a len pre Vašu knižnicu. Z výtvarných návrhov si môžete dať vyhotoviť plagáty, pohľadnice, kalendáriky, záložky, podklady na web, núkajú sa Vám hotové zázraky.

V prípade, že niečo podobné vyhlásite, pošlite nám avízo - stránka Do knižnice je Vám úplne k dispozícii.

PS: Ak máte nápad, ako pokračovať v kampani iným spôsobom, ozvite sa nám. Radi si necháme poradiť. Buďte, prosím, aktívni, knižnice a ich prácu za nás nespropaguje nikto. V prípade otázok píšte na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

at this website super www.thebestdissertations.net could possibly designed for scholars . essay writing service a ?>