Domov Pre knižnice Ponuky pre knižnice Začarovaná trieda možno vo Vašej knižnici

Začarovaná trieda možno vo Vašej knižnici

zacarovana_trieda_nahladSlovenská národná knižnica a vydavateľstvo Perfekt vyhlasujú súťaž o najlepšiu prezentáciu knihy Ivony Březinovej Začarovaná trieda.

Kniha vyjde koncom mája po prvý raz v slovenskom vydaní. Jej prezentácie sa uskutočnia na rôznych miestach Slovenska a v dňoch 26. alebo 27. júna 2012 môže byť aj vo Vašej knižnici. Ako na to?

Napíšte scenár prezentácie a pošlite ho najneskôr do 10. júna 2012 na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Porota (autorka Ivona Březinová, ilustrátor Miro Regitko a zástupca vydavateľstva) vyberie najlepší scenár. Knižnica, ktorej scenár vyhrá, získa možnosť usporiadať prezentáciu knihy Začarovaná trieda. Prezentácie sa zúčastní autorka knihy Ivona Březinová, prekladateľka knihy Gabriela Futová a ilustrátor Miroslav Regitko spolu so zástupcami vydavateľstva Perfekt, a to v dňoch 26. alebo 27. júna 2012.
Knižnica zároveň získa aj knižný dar z produkcie vydavateľstva.

PS: Áno, vieme, že to bude riadna rýchlovka, ale stretnúť Ivonu naživo sa naozaj oplatí!